Tytuł wiadomości: [center] TEMAT DNIA--->Najbliższy weekend<--- TEMAT DNIA[/center]
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
piątek 02 październik 2009 - 19:29:01


Co nas czeka w weekend - zapowiedź


Tym razem w najbliższy weekend na ligowe boiska wyjdą dwie nasze drużyny. Zespół młodzików Kaniowa będzie pauzował, gdyż klub z Bujakowa nie dysponuje drużyną w tej kategorii wiekowej.Juniorzy


LKS "Przełom" Kaniów
- mecze: 6
- punkty: 10
- bramki: 16-8
- pozycja w tabeli: 4
Groń Bujaków
- mecze: 6
- punkty: 3
- bramki: 9-39
- pozycja w tabeli: 12

Po dobrym meczu w Czańcu teraz rywalem naszej drużyny będzie "czerwona latarnia" ligi, czyli zespół zamykający ligową stawkę. Jednak należy pamiętać, że w tej kategorii wiekowej nie ma łatwych przeciwników. Jedyne trzy punkty drużyna Gronia zdobyła w pierwszej kolejce w starciu z Wilkowicami. Wierzymy, że w sobotnim spotkaniu kaniowska drużyna sięgnie po komplet punktów i zachowa wysoką, czwartą pozycję w lidze.

Seniorzy


LKS "Przełom" Kaniów
- mecze: 7
- punkty: 12
- bramki: 9-6
- pozycja w tabeli: 3
Groń Bujaków
- mecze: 7
- punkty: 6
- bramki: 9-19
- pozycja w tabeli: 13

Tak wyrównanej ligi nie było od dawna. Pomiędzy trzecim a jedenastym zespołem są zaledwie trzy punkty różnicy. W najbliższej kolejce drużyna seniorów Kaniowa uda się do Bujakowa, by powalczyć o zwycięstwo z tamtejszym Groniem. Drużyna gospodarzy do tej pory zgromadziła na swoim koncie sześć punktów. W ostatniej kolejce pokonała u siebie Wilkowice aż 4:0. Czy ta wygrana sprawi, że Bujaków zacznie przypominać drużynę z poprzedniego sezonu? Wszystko wyjaśni się zapewne już w najbliższą niedzielę. Nasz zespół po dwóch porażkach będzie zapewne zdeterminowany do osiągnięcia dobrego rezultatu na niewygodnym terenie. Liczymy zatem na zwycięstwo i umocnienie się na trzeciej pozycji.


Liczniki


Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://www.przelom-kaniow.info/news.php?extend.986 )


Czas generowania: 0.1272 sek., 0.0783 z tego dla zapytań.