Tytuł wiadomości: Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
niedziela 01 luty 2009 - 13:07:58


Maksymalna ilość członków zarządu.
Brak nowego prezesa.


W niedzielę o godz.10 rozpoczęło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze naszego klubu. Sprawozdania ustępującego zarządu zostały pozytywnie przegłosowane przez zgromadzonych na sali członków klubu. Jednak na pierwszym posiedzeniu zarządu, który liczy 15 osób, wybrano jedynie sekretarza i kierownika sekcji piłki nożnej.W zebraniu uczestniczyły 32 osoby oraz zaproszeni goście: wójt Stefan Wodniak, zastępca wójta Artur Beniowski, radny powiatowy Józef Maziarz, prezes OSP Władysław Kóska, dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Grzegorz Boboń, który przewodniczył zebraniu. Po wybraniu komisji uchwał i wniosków oraz komisji skrutacyjnej (liczącej głosy), swoje sprawozdania przedstawili działacze klubu. Najpierw prezes Łukasz Furczyk podziękował wszystkim sponsorom oraz członkom klubu za pomoc w przeprowadzaniu niezbędnych prac oraz przedstawił najważniejsze cele na 2009 rok. Jak sam podkreślił, sprawą priorytetową jest jak najlepsze przygotowanie się do obchodów 60-lecia klubu. Następnie sekretarz Grzegorz Wieczorek przedstawił sprawozdanie wyników poszczególnych drużyn wraz z wydarzeniami sportowymi, a skarbnik Krzysztof Gałuszka poinformował o przychodach i wydatkach klubu w ubiegłym roku. Wszystkie sprawozdania pojawią się na naszym portalu jeszcze w tym tygodniu.

Podczas zebrania głos zabrali zaproszeni goście na czele z wójtem Stefanem Wodniakiem. Wójt przypomniał o dodatkowej pomocy dla klubów naszej gminy w 2009 roku (2 tysiące zł. na sprzęt sportowy dla młodzieży) oraz pogratulował znakomitych wyników, osiąganych przez drużynę seniorów. Do gratulacji dołączyli się radny Józef Maziarz oraz prezes OSP Władysław Kóska.

Dokonano wyboru 15 - osobowego składu zarządu, jednakże na pierwszym posiedzeniu zarządu, zwołanym w przerwie Walnego zebrania, wybrano jedynie sekretarza i kierownika sekcji piłki nożnej. Kierownikiem sekcji piłki nożnej został Czesław Tomala, natomiast na stanowisku sekretarza pozostał Grzegorz Wieczorek. Kolejna próba wyłonienia prezesa, wiceprezesa oraz skarbnika podjęta zostanie w najbliższą środę o godz.18. Do tego dnia pełniącym obowiązki prezesa pozostaje Łukasz Furczyk.

Mamy nadzieję, że znajdzie się osoba, która weźmie odpowiedzialność za funkcjonowanie naszego klubu. Bardzo żałujemy, że osoby, które swego czasu miały wysokie aspiracje polityczno-społeczne, nie pojawiły się na niedzielnym zebraniu.

Skład zarządu LKS "Przełom" Kaniów

Mariusz Wojtuszek, Antoni Olek, Łukasz Furczyk, Czesław Tomala, Edward Jonkisz, Grzegorz Wieczorek, Jan Kasperek, Kamil Pindel, Jerzy Zużałek, Krzysztof Gałuszka,Antoni Wojsław, Jan Fajfer, Tadeusz Bodzek, Piotr Gałuszka, Franciszek Radzik.
Komisję rewizyjną tworzą: Marek Pękala, Marian Antos, Marcin Gęszka, Edward Góra.Z lewej - radny powiatowy Józef Maziarz, z prawej - wójt Stefan Wodniak
Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://www.przelom-kaniow.info/news.php?extend.838 )


Czas generowania: 0.1168 sek., 0.0782 z tego dla zapytań.