Tytuł wiadomości: Tragedia na meczu "A" klasy
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
poniedziałek 07 kwiecień 2008 - 15:06:57


Wydarzenia w regionieTragedia na meczu "A" klasy


Mimo, iż z tą miejscowością nie mamy nic wspólnego, warto zapoznać się z tymi szokującymi wydarzeniami, jakie miały miejsce na meczu tyskiej "A" klasy.
Chodzi o drużynę Leśnika Kobiór, trenowaną przez Andrzeja Zdrojewicza, byłego szkoleniowca Przełomu. W zespole grają byli zawodnicy Kaniowa, m.in. Maciej Ludwiczak, Krzysztof Kulpiński, Tomasz Kałuża, Artur Zdrojewicz. Zespół, który ma sponsora i wielkie aspiracje do awansu do ligi okręgowej (skąd my to znamy?), w ostatni weekend przegrał u siebie ze Studzionką 2:3.
Po meczu miejscowi "kibice" napadli na głośno dopingujących fanów drużyny przeciwnej. Doszło do licznych pobić, osoby przebywają obecnie w szpitalu. Wśród nich są dwunastolatkowie. W trakcie zajścia młodym kibicom LKS Studzionka skradziono również szaliki klubowe. Prawdopodobnie po całym zajściu zostały one spalone. Karygodne zachowanie, jak dowiadujemy się na nieoficjalnej stronie internetowej kibiców GLKSu Leśnika Kobiór, zostało uwiecznione także na fotografiach, a materiały przekazane policji. Na stronie również nie milkną echa całego zdarzenia i jego dokładny opis.
To już kolejny incydent, jaki pojawił się w Kobiórze po przegranym meczu.

Ten artykuł nie ma wywołać jakieś wielkiej dyskusji i nie może działać prowokacyjnie. Tylko na tym przykładzie można zobaczyć, iż nawet na meczu VI ligi, możemy się bać o swoje życie.Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://www.przelom-kaniow.info/news.php?extend.633 )


Czas generowania: 0.1298 sek., 0.0810 z tego dla zapytań.