Tytuł wiadomości: Przed Wielkimi Derbami
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
piątek 24 sierpień 2007 - 16:00:56

Przed WIELKIMI DERBAMILiczy się tylko zwycięstwo!

Już jutro będziemy świadkami meczu, na który wszyscy czekali od dłuższego czasu. Na przeciwko siebie staną jedenastki Kaniowa i Bestwinki, które stoczą ze sobą bój nie tylko o punkty ligowe, ale przede wszystkim o klubowy Honor.Ten mecz nie pokaże, która drużyna jest lepsza, ponieważ o tym zadecyduje końcowa tabela. O wyniku meczu zapewne zadecyduje dyspozycja dnia oraz przedmeczowa motywacja. Jednak ten mecz jest dla kibiców Kaniowa najważniejszy w całym sezonie! Nie możecie nas zawieść. Liczymy na pełne zaangażowanie w grę i obiecujemy wsparcie dopingiem przez całe spotkanie.
Atmosfera
Mimo porazki z Kozami atmosfera w drużynie jest bardzo dobra. Również cieszy obecność treningowa w tym tygodniu. Nie prawdą jest, o czym mogliśmy przeczytać na jednym z portalów, że drużyna trenuje kilkoma zawodnikami. Na treningach w tym tygodniu było 10 oraz 12 zawodników, którzy wierzą w jutrzejszą wygraną.
Dużym wzmocnieniem defensywy Kaniowa jest powrót do składu po kontuzji Jarosława Łanochy. Równiez do dyspozycji trenera będzie Konrad Szwed. Zabraknie natomiast kapitana Artura Droździka oraz Pawła Wróbla. Czwartkowy trening jedynie obserwował z trybun Robert Jurczyga, gdyż nabawił się drognego urazu, ale w sobotnie popołudnie najprawdopodobniej wyjdzie w podstawowym składzie.
Największą niewiadomą jest obsada bramki, gdyż po słabych występach Izaaka Stachowicza być może Tomasz Góra dostanie szansę wykazania się podczas derbowego spotkania. Ale powtarzamy, że są to jedynie spekulacje, a skład ogłoszony zostanie na przedmeczowej odprawie.
Rywal
Drużyna Bestwinki prowadzona jest przez byłego zawodnika Kaniowa Mariusza Cupriaka. W każdym sezonie lokalny rywal walczy o utrzymanie w "A" klasie. Kilka lat temu spadł nawet do "B" klasy i do "A" klasy powrócił tylko dlatego, że promocję otrzymywały aż 4 zespoły. Początek sezonu wygląda imponująco, ale za nami dopiero 2 spotkania. Szczególnym zagrożeniem ze strony Bestwinki jest formacja ofensywna, a w niej grający duet Balon - Zbijowski. Mankamentem jest natomiast druga linia i tutaj powinniśmy poszukać rowiązania do osiągnięcia sukcesu.
Kibice
Fani Przełomu zapowiadają głośny doping przez całe spotkanie. Zaprezentowana zostanie również kolejna nowa flaga. Mamy nadzieję, że lokalny rywal również ma kibiców, którzy sprawią, iż poczujemy się jak na prawdziwych derbach. Ale szczególnie liczymy właśnie na doping ze strony oddanych kibiców LKS-u Kaniów.Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://www.przelom-kaniow.info/news.php?extend.429 )


Czas generowania: 0.1201 sek., 0.0825 z tego dla zapytań.