Tytuł wiadomości: Powrót na podium
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Ervin
sobota 14 maj 2016 - 19:03:54Przełamana Zapora


LKS Zapora Wapienica - LKS Przełom Kaniów 1:2 (1:1)


Po czterech meczach bez wygranej podopieczni trenera Wiesława Kucharskiego w sobotnie popołudnie udali się do Wapienicy, by spróbować przerwać tę złą passę w meczu z miejscową Zaporą. Udało się.

W ostatnich trzech meczach to Przełom strzelał bramkę jako pierwszy, i na dobre to nie przynosiło wymiernych korzyści w ostatecznym rozrachunku. W Wapienicy nastąpiła mała zmiana - pierwsza bramka spotkania wpadła do kaniowskiej bramki w 18 minucie. Prowadzenie gospodarzy trwało przez trzynaście minut, bowiem w 31 minucie pierwszą bramkę dla drużyny z Kaniowa zdobył Dominik Domka.
Na drugą połowę zawodnicy wyszli z wynikiem 1:1. Zmienił się on w 77 minucie, kiedy bramkę z rzutu karnego zdobył Robert Jurczyga, zapewniając sobie i swoim kolegom zwycięstwo w meczu.

Zwycięstwo pozwoliło zawodnikom Przełomu wyprzedzić Zaporę, a dzięki stracie punktów przez pisarzowickiego Pioniera gracze z Kaniowa wspięli się o dwie pozycje w tabeli i obecnie okupują najniższy stopień podium. Ciężko obecnie mierzyć wyżej, bo zajmujący drugie miejsce Czarni Jaworze mają nad Przełomem 10 punktów przewagi, a do końca zostało jeszcze pięć kolejek. Statystycznie oczywiście wszystko jest jeszcze możliwe, nawet wygranie ligi. Szansa na poprawienie dorobku punktowego w najbliższą sobotę o 17:00 - na stadion w Kaniowie przyjedzie rywal zza miedzy, a w zasadzie zza Białki, MRKS II Czechowice-Dziedzice.

Skład Przełomu:

1. Wojciech Jonkisz
5. Michał Kóska
(55' 10. Marek Faruga)
6. Kornel Ryszka
17. Wojciech Czulak
14. Wojciech Kubies
9. Krzysztof Jarosz
2. Szymon Kóska
8. Mateusz Grygierzec
(80' 7. Kamil Góra)
18. Grzegorz Maron
(65' 15. Michał Szyma)
11. Robert Jurczyga
13. Dominik Domka
(65' 16. Kamil Kimla)

Widzów: 60
Skład sędziowski:
Sędzia główny: Krzysztof Caputa
Sędziowie liniowi: Marek Jaworski, Michał Mikler
Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://www.przelom-kaniow.info/news.php?extend.1652 )


Czas generowania: 0.1182 sek., 0.0788 z tego dla zapytań.