Tytuł wiadomości: Przed meczami drużyn młodzieżowych
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
piątek 22 wrzesień 2006 - 12:27:47

Przed meczami drużyn młodzieżowychW sobotę drużyny Młodzików i Juniorów stoczą swoje pojedynki w Milówce z zespołami Podhalanki.


Po raz pierwszy w naszych drużynach mozn upatrywać cichego faworyta jutrzejszych spotkań, gdyz zarówno młodzicy jak i juniorzy Milówki zajmują niższe miejsca od naszych ekip.
Kaniowska drużyna młodzików ma na koncie 4 punkty i dodając do tego, że została zbudowana tydzień przed rozgrywkami, mozna uznać ten dorobek za świetny. Jutro zapewne nasi młodzi zawodnicy też powalczą o wywiezienie z boiska rywala korzystnego rezultatu.
Natomiast juniorzy Przełomu rozpoczęli sezon bardzo dobrze. Po czterech kolejkach zajmują 5 lokatę, a do lidera tracą zaledwie 3 punkty. Dużym plusem jest zgranie drużyny, gdyż wielu zawodników gra już kolejny sezon w kaniowskich barwach. Liczymy więc na wywiezienie z Milówki kolejnych punktów!
Treningi młodzików i juniorów są w każdy wtorek, środę oraz czwartek odpowiednio o 15:30 i 16:45. Każdy może dołączyć do zespołu i pomóc w uzyskiwaniu jeszcze lepszych rezultatów.Ta wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://www.przelom-kaniow.info/news.php?extend.151 )


Czas generowania: 0.1138 sek., 0.0785 z tego dla zapytań.