Tytuł wiadomości: Zwycięstwo seniorów
(Kategoria: Misc)
Dodane przez Wieczny
niedziela 05 czerwiec 2011 - 19:17:54


Rekordowe zwycięstwo seniorów!

Żar Międzybrodzie - Przełom Kaniów 0:8 (0:7)

Przed meczem z racji zwycięstw Buczkowic i Kobiernic drużyna z Kaniowa spadła na czwarte miejsce w tabeli, jednak spotkanie pokazało, komu należy się pozycja wicelidera rozgrywek. Po koncertowo rozegranej pierwszej części spotkania wszystko było jasne. Dołożona bramka w drugiej połowie sprawiła, że zrównany został rekord strzelonych bramek na wyjeździe od 6 lat.

Bramki dla Kaniowa zdobyli: Robert Jurczyga -3, Konrad Szwed -2 oraz Janusz Maroszek, Krzysztof Jarosz, Grzegorz Maron - po 1.


Ostatnie równie wysokie zwycięstwo odnieśliśmy w sezonie 2004/2005 podczas wejścia do okręgówki. Wówczas w przedostatniej kolejce pokonaliśmy na wyjeździe Bestwinkę 1:8. Już po pierwszym kwadransie spotkania kaniowianie prowadzili 3:0. Gospodarze nie mieli nic do powiedzenia, a pierwszą akcję godną odnotowania przeprowadzili w...45 minucie spotkania. Tyle tylko, że wcześniej stracili kolejne cztery bramki.

W drugiej połowie gospodarze ambitnie walczyli od uniknięcia kompletnej kompromitacji. Po części im się to udało, gdyż kaniowska drużyna strzeliła tylko jedną bramkę. Dzięki wygranej zespół seniorów zajmuje drugą pozycję, wyprzedzając o punkt Buczkowice i o trzy oczka Kobiernice.

Skład Kaniowa:
Góra- Czulak, Ryszka, Sporys- Kóska, Grygierzec (Droździk), Jarosz, Szyma (Maron), Szwed (Damaz)- Jurczyga (Kubies), MaroszekTa wiadomość pochodzi ze strony Oficjalny Serwis LKS Przełom Kaniów
( http://www.przelom-kaniow.info/news.php?extend.1152 )


Czas generowania: 0.1200 sek., 0.0826 z tego dla zapytań.