Klub
Struktura organizacyjna
Zarząd
Stadion
Kontakt
Puchary
Historia
Bilety


VII Święto Sportu w KaniowieZdjęcia z VII Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]

autor: Sławomir Lewczak ---> [link].

Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

Lp
M
P
Br
1
LKS Pionier Pisarzowice
11
24
29-12
2
LKS Przełom Kaniów
11
21
27-14
3
LKS Wilamowiczanka
11
20
23-14
4
GLKS Wilkowice
11
18
12-12
5
GLKS Sokół Buczkowice
11
18
22-23
6
UKS Rotuz Bronów
11
16
19-17
7
KS Międzyrzecze
11
14
20-17
8
LKS Zapora Wapienica
11
14
23-31
9
KS Bystra
11
12
27-33
10
LKS Żar Międzybrodzie
11
12
17-23
11
LKS Sokół Hecznarowice
11
11
13-21
12
KS Soła Kobiernice
11
4
9-24
Kadra
Wyniki

-


Kadra
-
Kadra
-

Kadra
-Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 3
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 3
Użytkowników: 3675, Najnowszy: CASTROL73

Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze

Maksymalna ilość członków zarządu.
Brak nowego prezesa.


W niedzielę o godz.10 rozpoczęło się Walne Zebranie Sprawozdawczo-Wyborcze naszego klubu. Sprawozdania ustępującego zarządu zostały pozytywnie przegłosowane przez zgromadzonych na sali członków klubu. Jednak na pierwszym posiedzeniu zarządu, który liczy 15 osób, wybrano jedynie sekretarza i kierownika sekcji piłki nożnej.W zebraniu uczestniczyły 32 osoby oraz zaproszeni goście: wójt Stefan Wodniak, zastępca wójta Artur Beniowski, radny powiatowy Józef Maziarz, prezes OSP Władysław Kóska, dyrektor Centrum Kultury, Sportu i Rekreacji Grzegorz Boboń, który przewodniczył zebraniu. Po wybraniu komisji uchwał i wniosków oraz komisji skrutacyjnej (liczącej głosy), swoje sprawozdania przedstawili działacze klubu. Najpierw prezes Łukasz Furczyk podziękował wszystkim sponsorom oraz członkom klubu za pomoc w przeprowadzaniu niezbędnych prac oraz przedstawił najważniejsze cele na 2009 rok. Jak sam podkreślił, sprawą priorytetową jest jak najlepsze przygotowanie się do obchodów 60-lecia klubu. Następnie sekretarz Grzegorz Wieczorek przedstawił sprawozdanie wyników poszczególnych drużyn wraz z wydarzeniami sportowymi, a skarbnik Krzysztof Gałuszka poinformował o przychodach i wydatkach klubu w ubiegłym roku. Wszystkie sprawozdania pojawią się na naszym portalu jeszcze w tym tygodniu.

Podczas zebrania głos zabrali zaproszeni goście na czele z wójtem Stefanem Wodniakiem. Wójt przypomniał o dodatkowej pomocy dla klubów naszej gminy w 2009 roku (2 tysiące zł. na sprzęt sportowy dla młodzieży) oraz pogratulował znakomitych wyników, osiąganych przez drużynę seniorów. Do gratulacji dołączyli się radny Józef Maziarz oraz prezes OSP Władysław Kóska.

Dokonano wyboru 15 - osobowego składu zarządu, jednakże na pierwszym posiedzeniu zarządu, zwołanym w przerwie Walnego zebrania, wybrano jedynie sekretarza i kierownika sekcji piłki nożnej. Kierownikiem sekcji piłki nożnej został Czesław Tomala, natomiast na stanowisku sekretarza pozostał Grzegorz Wieczorek. Kolejna próba wyłonienia prezesa, wiceprezesa oraz skarbnika podjęta zostanie w najbliższą środę o godz.18. Do tego dnia pełniącym obowiązki prezesa pozostaje Łukasz Furczyk.

Mamy nadzieję, że znajdzie się osoba, która weźmie odpowiedzialność za funkcjonowanie naszego klubu. Bardzo żałujemy, że osoby, które swego czasu miały wysokie aspiracje polityczno-społeczne, nie pojawiły się na niedzielnym zebraniu.

Skład zarządu LKS "Przełom" Kaniów

Mariusz Wojtuszek, Antoni Olek, Łukasz Furczyk, Czesław Tomala, Edward Jonkisz, Grzegorz Wieczorek, Jan Kasperek, Kamil Pindel, Jerzy Zużałek, Krzysztof Gałuszka,Antoni Wojsław, Jan Fajfer, Tadeusz Bodzek, Piotr Gałuszka, Franciszek Radzik.
Komisję rewizyjną tworzą: Marek Pękala, Marian Antos, Marcin Gęszka, Edward Góra.Z lewej - radny powiatowy Józef Maziarz, z prawej - wójt Stefan Wodniak

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
niedziela 01 luty 2009 - 13:07:58
Komentarze: 0

Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
Gmina Bestwina

PG Silesia

BPC

Auto-Mar

Autoserwis Staszczyk

Cyroń


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Trampkarze
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy młodsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i skrzaty
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Oldboje
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta

Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
30 wrz : 11:37
A no tak, faktycznie zostało to przeoczone. Super, że ktoś czuwa nad tym

wf
27 wrz : 20:38
A jaki był wynik w meczu młodzików młodszych z KS Bestwinka?

Wieczny
11 wrz : 09:48
Witam, dłuższe relacje pisze zawsze Kamil Kołodziejczyk i nie jest to ustosunkowane od wyniku meczu (w tym sezonie długa relacja po przegranym meczu z MRKS i remisie z Międzybrodziem). Ja z racji wielu innych obowiązków często nie mam na to czasu, żeby pisać długie relacje, a Kamil nie jest obecny na wszystkich meczach.

FaN92
28 sie : 06:13
Chciałem zapytać, dlaczego gdy Kaniów wygrywa mecz relacja z widowiska jest taka szczegółowa i długa a gdy przegrywamy ma ona jedynie dwa, trzy zdania? Myślę, że nieobecni na meczu chętnie przeczytaliby nawet o porażce. Czekam na odpowiedź adminów.

Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.2802 sek., 0.1907 z tego dla zapytań.