.


Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 4
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 2738, Najnowszy: CASTROL73

Dołóż cegiełkę do Przełomu - przekaż 1% podatku na nasz klub
Szanowni Państwo, działacze, trenerzy, zawodnicy, rodzice i sympatycy LKS Przełom Kaniów


Zwracamy się z prośbą, aby przy wypełnianiu, rozliczaniu rocznego zeznania podatkowego PIT wskazać nasz klub jako odbiorcę 1% podatku. W dalszej części prezentujemy instrukcję jak to zrobić. Należy pamiętać, aby wskazać cel szczegółowy przekazania 1 % , czyli wpisać w rubryce LKS Przełom Kaniów - tak jak we wzorze oraz numer KRS taki jak we wzorze.

Liczymy na pomoc z Waszej strony. Zgromadzone środki pozwolą na realizację dodatkowych celów związanych z działalnością sportową naszego klubu.


Zarząd Klubu
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 20 luty 2018 - 18:36:38
Komentarze: 0

Wynik na żywo - seniorzy grają z Zabrzegiem


Wynik na żywo - seniorzy grają z Sokołem Zabrzeg


Sokół Zabrzeg - LKS Przełom Kaniów

2:12 (1:6)


Początek meczu o godz. 19:00. Miejsce - sztuczne boisko w Czechowicach-Dziedzicach. Mecz opóźniony o około 25 minut.


0-1 Domka 10 min
0-2 Domka 16min
0-3 bramka samobojcza 24 min
1-3 25 minuta
1-4 Dunat 30 minuta
1-5 Jurczyga 32 min
1-6 Jurczyga 44 min
1-7 Jurczyga 54 min
1-8 Domka 56 min
1-9 Domka 62 min
1-10 Maron 75 min
1-11 Domka 85 min
2-11 86 min
2-12 Testowany zawodnik 89

Koniec meczu

Skład Przełomu:
Nowak-Czulak,Bak,Kubies,Zaw.Testowany - Nazim,Zaw.Testowany,Zaw.Testowany,Dunat-Jurczyga,Domka oraz Sz.Koska, Grygierzec, Faruga,Góra,Stryczek,Maron,Iwaniec


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 19 luty 2018 - 14:30:32
Komentarze: 0

Młodzi piłkarze zagrali dla Babci i Dziadka


Młodzi piłkarze zagrali dla Babci i Dziadka


W minioną sobotę byliśmy świadkami wyjątkowego turnieju, bowiem nasi najmłodsi zawodnicy zagrali tym razem dla swoich babci i dziadków. W sumie w turnieju wystąpiły cztery zespoły, a oprócz kaniowskiego teamu rywalizowały drużyny LKS Bestwina, Football Academy Bielsko-Biała oraz KS Bystra.

Wszystkich przybyłych na turniej przywitali kolejno pomysłodawca turnieju trener Mariusz Cupriak, wójt gminy Bestwina Artur Beniowski oraz prezes klubu Grzegorz Wieczorek. Prezes przypomniał dzieciom o szacunku, który powinien być okazywany w stosunku do starszych osób, a babciom i dziadkom w imieniu swoim, a także zarządu klubu, złożył życzenia. W hali sportowej w Kaniowie panowała jak zwykle świetna, sportowa atmosfera, a dzieci dzielnie prezentowały swoje umiejętności piłkarskie przez swoimi rodzicami i dziadkami. Dziękujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji turnieju. Dzieciom także gratulujemy występu, a zwycięzcami są wszyscy przyszli piłkarze, którzy tego dnia wystąpili w naszej hali sportowej.

Wyniki:

LKS Bestwina – KS Bystra 3:6
LKS Bestwina – LKS Kaniów 5:9
LKS Bestwina - : Football Academy Bielsko-Biała 6:6
KS Bystra – LKS Kaniów 6:5
KS Bystra - Football Academy Bielsko-Biała 4:9
LKS Kaniów – LKS Bestwina 9:5
LKS Kaniów - Football Academy Bielsko-Biała 3:3Zdjęcia wykonane przez Pana Jerzego Zużałka: [link]
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 19 luty 2018 - 12:22:09
Komentarze: 0

Sparingi seniorów - aktualizacja


Sparingi seniorów - aktualizacja


Informujemy, iż uległ zmianie plan gry kontrolnej seniorów w najbliższy weekend. Otóż mecz ze Skoczowem, który miał odbyć się 17 lutego został odwołany. Z kolei 19 lutego o godz. 19:00 zagramy na sztucznym boisku w Czechowicach-Dziedzicach z Sokołem Zabrzeg.

Plan sparingów:

3 luty(sobota) Przełom Kaniów - Błyskawica Drogomyśl (liga okręgowa) 2:4
10 luty (sobota) Przełom Kaniów - Soła Kobiernice (bielska A klasa) 5:1
19 luty (poniedziałek) Przełom Kaniów - Sokół Zabrzeg (bielska B klasa) - sztuczne boisko w Czechowicach, godz.19
25 luty (niedziela) Przełom Kaniów - Koszarawa Żywiec (liga okręgowa) - sztuczne boisko w Ustroniu, godz. 17
3 marca (sobota) Turniej w ramach II Memoriału im. Karola Ryszki
10 marca (sobota) Przełom Kaniów - Wilamowiczanka Wilamowice (bielska B klasa)
18 marca (niedziela) Przełom Kaniów - Goleszów (skoczowska A klasa)
24 marca (sobota) Przełom Kaniów - Piast Cieszyn (skoczowska "A" klasa)

O gospodarzu spotkania oraz godzinie rozpoczęcia meczu będziemy Państwa informować na bieżąco. Z kolei pierwsza kolejka rundy rewanżowej bielskiej "A" klasy odbędzie się w ostatni weekend marca.
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 12 luty 2018 - 11:59:04
Komentarze: 0

Wynik na żywo - seniorzy grają z Kobierrnicami


Wynik na żywo - seniorzy grają z Kobiernicami


Soła Kobiernice - LKS Przełom Kaniów

1:5 (1:2)


1:0
1:1 Robert Jurczyga
1:2 Szymon Kóska
1:3 Michał Kóska
1:4 Dominik Domka
1:5 Grzegorz Maron

Koniec meczu.

Skład Przełomu:
Mateusz Nowak - Wojciech Kubies, Wojciech Czulak, Marek Faruga, Sławomir Głombek - Zawodnik testowany, zawodnik testowany, Grzgorz Maron, Szymon Kóska - Robert Jurczyga, Michał Kóska oraz Wojciech Jonkisz, Dominik Domka, Mateusz Grygierzec, Marcin Stryczek


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
sobota 10 luty 2018 - 14:27:03
Komentarze: 0

Skrzaty Przełomu niepokonane


Skrzaty Przełomu niepokonane


Na dobre rozpoczęły się przygotowania zimowe dla naszych skrzatów. Drużyna Przełomu w sobotę wystąpiła w turnieju halowym w Bielsku-Białej. Walecznie grająca ekipa prowadzona przez trenera Mariusza Cupriaka dwukrotnie zwyciężyła, a w trzech meczach podzieliła się punktami ze swoimi rówieśnikami. Oby tak dalej!

Bramki dla Kaniowa zdobyli:
Paweł Hohoł - 5 oraz Bartosz Mitko -4

Kadra na mecz:
Oskar Droździk (kapitan), Paweł Krysiak, Wiktor Kurek, Paweł Hohoł, Bartosz Mitko, Franciszek Kurek, Miłosz Drężek, Tomasz Głąb.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
niedziela 04 luty 2018 - 23:53:05
Komentarze: 0

Przełom postawił się faworytowi


Przełom postawił się faworytowi


Błyskawica Drogomyśl - LKS Przełom Kaniów 4:2 (2:0)


W sobotnim meczu rozegranym w czeskim Cieszynie, nasza drużyna seniorów podjęła równą walkę z dużo wyżej notowanym rywalem,
ostatecznie przegrywając 2:4. Bramki dla Przełomu zdobyli Kamil Góra - po znakomitym podaniu ze środka pola od Szymona Dunata oraz Dominik Domka pewnie wykorzystując rzut karny, a wcześniej to właśnie Dominik został sfaulowany w polu karnym rywali.

Faworytem tego starcia była ekipa z Drogomyśla, która zajmuje trzecie miejsce w lidze okręgowej. Jednak, pomimo porażki, możemy zaliczyć ten test-mecz na plus. Nasi zawodnicy podjęli walkę i wykazali się ogromnym zaangażowaniem, a także zaprezentowali kilka ciekawych akcji zakończonych strzałami na bramkę Błyskawicy. Ponadto, o ile w pierwszej połowie reprezentant okręgówki był zespołem lepszym, o tyle ostatnie dwa kwadranse drugiej odsłony spotkania przebiegało pod dyktando kaniowskiej drużyny, która mogła zdobyć jeszcze co najmniej jedną bramkę.

Kadra Kaniowa, ze względu na absencję zawodników, związaną z pracą zawodową, liczyła 15 graczy. Warto zaznaczyć, że do kadry Przełomu powrócił Robert Jurczyga, którego ponownie witamy w naszym klubie. Również w barwach Kaniowa występ odnotował testowany zawodnik. Cieszymy się także, że po dłuższej kontuzji w pierwszym składzie pojawił się nasz kapitan Szymon Kóska.

Skład Przełomu:
Wojciech Jonkisz - Marcin Stryczek, Wojciech Czulak, Szymon Kóska, Sławomir Głombek - Krzysztof Jarosz, Szymon Dunat, Mateusz Grygierzec, Marek Faruga - Robert Jurczyga, Dominik Domka oraz testowany zawodnik, Kamil Góra, Patryk Nazim, Michał Kóska


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
niedziela 04 luty 2018 - 13:11:36
Komentarze: 0

Kierunek Czechy


Trzecia siła okręgówki rywalem Przełomu


Dziś o godzinie 17 na boisku w czeskim Cieszynie nasza drużyna seniorów rozegra pierwszy mecz sparingowy podczas przygotowań do rundy wiosennej. Rywalem Przełomu będzie Błyskawica Drogomyśl, która po rundzie jesiennej zajmuje miejsce na pudle w lidze okręgowej. Będzie to zatem okazja do nabrania niezbędnego doświadczenia przed zbliżającymi się rozgrywkami ligowymi.
Wynik do przerwy: Drogomysl - Kaniow 2-0

Wynik końcowy:Drogomysl - Kaniow 4-2 K.Góra, D.Domka
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
sobota 03 luty 2018 - 12:31:02
Komentarze: 0

Rekordowa suma ze zbiórki za kalendarze na 2018 rokSerdecznie dziękujemy wszystkim Mieszkańcom Kaniowa oraz właścicielom lokalnych firm za zakup kalendarzy na 2018 rok, a co za tym idzie za pomoc finansową udzieloną dla naszego klubu. Zebrano rekordową kwotę w wysokości 13.137 zł! Jest to wielka pomoc dla klubu, za którą jesteśmy wszystkim niezwykle wdzięczni. Zebrane pieniądze zostały przeznaczone na bieżące cele statutowe klubu oraz zakup niezbędnego sprzętu piłkarskiego.


Zarząd Klubu
Ponadto dziękujemy wszystkim osobom, które w ramach pracy społecznej roznosiły kalendarze. A byli to: Grzegorz Wieczorek, Antoni Wojsław, Tadeusz Bodzek, Grzegorz Ciućka, Józef Łuczkowski, Władysław Gwiżdż, Mateusz Tomaszczyk.
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 23 styczeń 2018 - 17:43:44
Komentarze: 0

Dzieci i młodzież rozpoczęły treningi


Dzieci i młodzież rozpoczęły treningi


We wtorek po raz pierwszy w nowym roku w treningach uczestniczyły nasze drużyny skrzatów, żaków oraz młodzików. Cieszymy się z bardzo dobrej frekwencji na pierwszych zajęciach, a młodym adeptom piłki nożnej w Kaniowie życzymy jak najlepszych występów na boisku i przede wszystkim radości ze swojej piłkarskiej pasji!

Na dzień dzisiejszy w naszych zespołach dziecięco-młodzieżowych trenuje blisko 100 zawodników! Jeszcze niedawno taka sytuacja nie byłaby w ogóle do pomyślenia. Bardzo się cieszymy z tego faktu, że w Przełomie trenuje i gra tylu młodych przyszłych piłkarzy. I oczywiście....zapraszamy kolejne dzieci i młodzież do wstąpienia do naszego klubu

W celu uzyskania informacji na temat zapisów zapraszamy do kontaktu z trenerem Mariuszem Cupriakiem pod nr tel. 792281205.
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
czwartek 18 styczeń 2018 - 18:09:37
Komentarze: 0

Idź do strony       >>  
Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
tekst alternatywny

tekst alternatywny

tekst alternatywny


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i młodzicy - roczniki 2004-2008
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki - roczniki 2009-2011
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta


Na jakiej pozycji zakończy sezon drużyna seniorów?1-3

4

5

6

7 i niżejAutor Wieczny
Głosy: 0
Poprzednie ankiety


Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.

FaN92
27 sie : 11:27
Widzę że jednak da się dojść do jakiegoś porozumienia. Mogę zaproponować inne rozwiązanie tej sytuacji. Skoro nasz klub ma swój profil na facebooku można zrobić takie głosowanie na facebooku i na stronie. Niech każdy kto chce, prześlę swoją propozycje bezpośrednio na facebookowy profil Przełomu lub do admina strony w wiadomości prywatnej a potem administrator stworzy ankietę na obu portalach. Przykładowo liczyć się będzie 5 pierwszych utworów. Chyba że zainteresowanie będzie duże to na przykład 10. Możną o tym napisać na stronie w oficjalnym ogłoszeniu i na facebooku. Myślę że takie coś może wypalić. Jeżeli nie będzie żadnych propozycji niech klub coś wybierze i ogłosi ankietę.

Wieczny
27 sie : 11:10
Jeszcze co do piosenki - wybierz ze 4 utwory i myślę, że możemy zrobić np. sondę na ten temat i wtedy będzie to oficjalna piosenka przed meczem, nie widzę problemu. Tylko zamiast krytykować, trzeba się tym zająć.

Wieczny
27 sie : 11:03
Ja Cię odstawiam z kwitkiem? Jeszcze raz zapraszam do działalności w klubie. Który klub w A klasie ma swoją piosenkę albo nagrody w przerwie meczu? Każda uwaga jest cenna, ale idąc Twoim tokiem myślenia, wszystkie kluby w A klasie muszą zlikwidować strony internetowe, bo nasza była pierwsza. Ale tak jak mówię, przyjdź i zacznij wdrażac swoje pomysły. Może dzięki Tobie cała trybuna będzie pełna. Pozdrawiam.

FaN92
27 sie : 08:23
No i tak właśnie kończy się jakakolwiek dyskusja. Dziwne jest tylko to że osoby, kibiców którzy mają jakieś obiekcje albo propozycje odstawia się z kwitkiem i dalej robi się po Swojemu. Moim zdaniem po prostu każdy albo większość klubów ma swoje piosenki, hymny, melodie - indywidualne i między innymi po tym się ich rozpoznaje. TSP to górale więc mają melodie z janosika. My chyba góralami nie jesteśmy to po co kopiować ? Nie widzę konieczności przychodzenia na zebranie bo skoro klub/zarząd sam zdecydował się wybrać Janosika tak jak TSP to na pewno wymyśli coś alternatywnego z czego kibice będą zadowoleni.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.2387 sek., 0.1115 z tego dla zapytań.