.

Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

Lp
M
P
Br
1
Rekord II Bielsko
23
56
95-23
2
KS Bestwinka
23
56
80-24
3
Pionier Pisarzowice
23
55
75-24
4
LKS Przełom Kaniów
23
43
54-39
5
MRKS II Czechowice
23
39
77-51
6
Soła Kobiernice
23
37
57-36
7
KS Międzyrzecze
24
36
58-43
8
Sokół Hecznarowice
23
34
53-52
9
Zapora Wapienica
23
24
55-77
10
Sokół Buczkowice
23
24
55-63
11
KS Bystra
23
16
40-68
12
Beskid Godziszka
23
15
26-64
13
KS Mazańcowice
23
0
20-181




Kadra
Wyniki

-


Kadra
-
Kadra
-

Kadra
-



Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 6
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 2858, Najnowszy: CASTROL73

Porażka seniorów
Soła Kobiernice - Przełom Kaniów 2:0 (0:0)



VI Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn - rozpoczynamy zapisy!


VI Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn - rozpoczynamy zapisy!


Zarząd Klubu Przełom Kaniów organizuje w dniu 28 lipca (sobota) VI Wakacyjny Turniej Dzikich Drużyn o Puchar Prezesa LKS Przełom Kaniów. W zawodach mogą brać udział wszystkie osoby (jeśli osoba nie ukończyła 18 roku życia, wówczas potrzebna jest pisemna zgoda rodzica), również zawodnicy zrzeszeni w danym klubie. Tytułu mistrzowskiego bronić będzie drużyna Piwkorzy.



TURNIEJ DZIKICH DRUŻYN, 28 lipca (sobota)


Regulamin:
1. W turnieju może wziąć udział maksymalnie 12 drużyn
2. Grać będziemy na jednej połowie systemem 6+1
3. W każdej drużynie minimalna liczba zawodników wynosi 7, maksymalna 10
4. Zgłoszenia drużyn wysyłamy na maila biuroprzelomu©o2.pl wraz z numerem telefonu osoby reprezentującej drużynę bądź telefonicznie do Prezesa Klubu Grzegorza Wieczorka pod nr tel 730089316 lub poprzez Facebooka. Następnie maksymalnie do 10 lipca drużyna musi wpłacić wpisowe 250 zł od drużyny. Wtedy drużyna będzie dopuszczona do rozgrywek.
5. Oficjalny formularz zgłoszeniowy zostanie przesłany osobie reprezentującej drużynę na adres e-mail.

6. W ramach opłaty zarząd przewidział poczęstunek dla każdego zawodnika wraz z napojami. Drużyny, które zajmą miejsca na podium otrzymają nagrody oraz pamiątkowe dyplomy.


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
czwartek 14 czerwiec 2018 - 20:24:10
Komentarze: 0

Liga młodzików: zwycięstwo i porażka


Liga młodzików: zwycięstwo i porażka



W ostatnim meczu grupy D1 nasza drużyna młodzików starszych pokonała na wyjeździe Słowian Łodygowice 0:4. Serdecznie gratulujemy! Z kolei w grupie D2 kaniowski zespół młodzików młodszych musiał uznać wyższość Pisarzowic 6:1.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 12 czerwiec 2018 - 21:09:05
Komentarze: 0

Pożegnanie Patryka

Czwarta władza


LKS Przełom Kaniów - KS Bystra 1:0 (0:0)


Sobotnia porażka Soły Kobiernice w Czechowicach-Dziedzicach oddaliła szanse kobierniczan na wyprzedzenie Przełomu Kaniów, ale Sołę przeskoczyła w tabeli druga drużyna MRKS-u, więc aby zagwarantować sobie miejsce tuż za podium bielskiej A-klasy sezonu 2107-2018, gospodarze musieli wygrać mecz z KS Bystra. Rywal dość ciekawy, bo to w Bystrej obecny sezon jako szkoleniowiec rozpoczynał trener Przełomu, Wiesław Kucharski.

Wyprowadzeni na boisko przez najmłodsze kaniowskie pokolenie zawodników zawodnicy seniorów obu drużyn rozpoczęli chwilę później mecz, który dość dobrze od początku ustawił sobie sędzia główny spotkania pan Rafał Choszczyk, pokazując żółtą kartkę już w drugiej minucie zawodnikowi gości. I rzeczywiście poskutkowało, bo do końca meczu ukarał tylko Roberta Jurczygę w 45 minucie. Nieprzypadkowo został teraz wspomniany Kapela, który w ostatnich meczach strzelał jak na zawołanie. W całym meczu oddał trzy doskonale przemyślane loby w stronę bramki gości, jednak zawsze trafiał na tę kępkę trawy, która po odbiciu przerzucała piłkę nad bramką. Dwie z tych sytuacji miały miejsce w pierwszej połowie, ponadto początkiem meczu zawodnik KS Bystra obił poprzeczkę bramki strzeżonej przez Patryka Iwańca. Patryk również nie zostaje wspomniany tutaj przypadkowo, bowiem w 38 minucie meczu zakończył swoją przygodę z LKS Przełom Kaniów. Swoje pierwsze spotkanie z naszą drużyną miał w rundzie przygotowawczej w sezonie 2009-2010, a oficjalnie zawodnikiem Przełomu stał się w sezonie 2015-2016. Licząc mecz z KS Bystra rozegrał w kaniowskich barwach 18 meczów, a wiele razy znajdował się w kadrze meczowej. Warto podkreślić również to, że nawet, jeśli nie znajdował się w kadrze meczowej, wspierał swoich kolegów z trybun A-klasowych stadionów. Koledzy utworzyli dla naszego bramkarza pożegnalny szpaler, kibice nagrodzili go brawami, a trener i prezes wręczyli mu pamiątkową statuetkę. W bramce zastąpił go Krzysztof Bucki, a do końca pierwszej połowy nie wydarzyło się nic specjalnie wartego uwagi, więc obie drużyny zeszły na przerwę z zerem z przodu, jak i zerem z tyłu.

W przerwie odbyło się nietypowe losowanie, bo nagrody trafiały nie do wszystkich kibiców, ale do dzieci, z okazji ich święta w dniu pierwszego czerwca. Nagrodę otrzymał każdy młody kibic z posiadanym darmowym biletem, a wszystkie upominki zostały ufundowane przez prezesa LKS Przełom Kaniów, Grzegorza Wieczorka. Po tej urozmaiconej przerwie, na boisko wybiegli gracze obu drużyn oraz skład sędziowski. Podobnie jak w pierwszej połowie, goście byli dość ciężkim rywalem dla kaniowian, jednak sposób na zdobycie bramki (w końcu!) podopieczni trenera Wiesława Kucharskiego znaleźli w 58 minucie. Po ciekawie rozegranym rzucie wolnym spod linii bocznej piłka trafiła do Marka Farugi, a ten pewnym strzałem posłał piłkę do bramki strzeżonej przez Dariusza Turka, który w tym meczu nieraz wykazał się bardzo dobrymi interwencjami, szczególnie w sytuacjach, kiedy był ostatnim bastionem bystrzańskiej drużyny. W 63 minucie potężny strzał na bramkę Krzysztofa Buckiego oddał Wiktor Matlak - piłka odbiła się po dwa razy od poprzeczki i od ziemi, a, że w A-klasie póki co nie wprowadzono technologii VAR, musimy wierzyć na słowo sędziemu głównemu i liniowemu, że piłka linii bramkowej w tym momencie nie przekroczyła. Po tej sytuacji dwie świetne okazje miał Robert Jurczyga, w tym jedną wspomnianą wcześniej z lobowaniem bramkarza, jednak w tym meczu piłka po jego strzałach wybitnie nie chciała znaleźć drogi do bramki, więc Robert zakończył mecz z czystym kontem po stronie zdobyczy bramkowych. Czyste konto zachowali także nasi obaj bramkarze, zatem po zsumowaniu całej relacji wychodzi, że Przełom Kaniów pokonał KS Bystra wynikiem 1:0. I rzeczywiście tak było.

Dzięki temu zwycięstwu i korzystnemu ułożeniu się wyników pozostałych spotkań wiemy w tym momencie, że LKS Przełom Kaniów zakończy na czwartym miejscu w tabeli, zaraz za Wielką Trójką tego sezonu - Rekordem II Bielsko-Biała, KS Bestwinka i Pionierem Pisarzowice. Co ciekawe, do ostatniej kolejki nie wiemy, w jakiej kolejności te trzy drużyny zakończą swoje zmagania. Za to wiemy, że nasz Przełom, jako najlepsza drużyna zaraz za A-klasowymi hegemonami, zagra swój ostatni mecz w Kobiernicach, podejmując miejscową Sołę, 16 czerwca o godzinie również 16.


Skład Przełomu:

78. Patryk Iwaniec
(38' 1. Krzysztof Bucki)
15. Mateusz Kal
(46' 5. Michał Kóska)
4. Piotr Bąk
17. Wojciech Czulak
14. Wojciech Kubies
8. Mateusz Grygierzec
(63' 18. Patryk Nazim)
2. Szymon Kóska
7. Patryk Ciućka
(46' 5. Michał Kóska)
10. Marek Faruga
13. Dominik Domka
(80' 16. Sebastian Niemczyk)
11. Robert Jurczyga
(90' 6. Marcin Stryczek)



Widzów: 160
Skład sędziowski:
Sędzia główny: Rafał Choszczyk
Sędziowie asystenci: Paweł Susek, Marek Stroński
Relacjonował, a nawet komentował: Kamil Kołodziejczyk


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Ervin
niedziela 10 czerwiec 2018 - 18:45:27
Komentarze: 0

Niespodzianki dla dzieci podczas niedzielnego meczu


Niespodzianki dla dzieci podczas niedzielnego meczu



Co prawda Dzień Dziecka obchodziliśmy kilka dni temu, jednak Zarząd LKS Przełom Kaniów z tej okazji przygotował kilka niespodzianek dla dzieci, które pojawią się na najbliższym, niedzielnym meczu seniorów pomiędzy naszą drużyną a KS Bystrą. Już przy wejściu każde dziecko otrzyma słodki upominek oraz darmowy bilet dziecięcy. Spośród tych biletów w przerwie meczu nastąpi losowanie, a nagroda główna trafi do trójki szczęśliwców! Ponadto rozdane zostaną liczne upominki.


Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na niedzielne spotkanie! Początek o godz. 16:00.


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 08 czerwiec 2018 - 10:02:32
Komentarze: 0

Remis młodzików starszych


Remis młodzików starszych


Przełom Kaniów - Soła Kobiernice 2:2



W zaległym spotkaniu grupy D1 nasza drużyna młodzików starszych podzieliła się punktami ze swoimi rówieśnikami z Kobiernic remisując 2:2.

Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 08 czerwiec 2018 - 09:56:13
Komentarze: 0

Piąte zwycięstwo z rzędu

Zwycięski marsz seniorów trwa


Sokół Hecznarowice - LKS Przełom Kaniów 2:4 (0:1)


Piąte zwycięstwo z rzędu odnieśli w sobotę w Hecznarowicach podopieczni trenera Wiesława Kucharskiego. Imponującego zwycięskiego marszu seniorów nie potrafiła przerwać drużyna Sokoła, która uległa Przełomowi 2:4. Bramki dla Kaniowa zdobyli: Robert Jurczyga - 2 bramki z rzutu karnego oraz Dominik Domka i Patryk Ciućka.

Był to typowy mecz walki. Drużyna gospodarzy postawiła trudne warunki naszemu zespołowi, jednak walka i determinacja naszych zawodników sprawiła, że to ostatecznie nasz zespół mógł się cieszyć z kolejnego zwycięstwa. Kaniowski zespół umocnił się na czwartym miejscu w tabeli. Do zakończenia sezonu pozostały dwie kolejki. Już w najbliższą niedzielę na własnym boisku podejmiemy Bystrą. Serdecznie zapraszamy na to spotkanie, które rozpocznie się o godz. 16.

Z racji Dnia Dziecka, które obchodziliśmy kilka dni temu, dla wszystkich dzieci, które pojawią się w niedzielę na meczu, jak co roku zarząd przygotował miłe niespodzianki. Niebawem podamy szczegóły.

Skład Przełomu:
Jonkisz Wojciech
Głombek Sławomir Zmiana(85' Kal Mateusz)
Bąk Piotr
Czulak Wojciech
Kubies Wojciech
Ryszka Kornel (80' Niemczyk Sebastian)
Kóska Szymon (75' Ciućka Patryk)
Grygierzec Mateusz
Faruga Marek
Domka Dominik (90' Stryczek Marcin)
Jurczyga Robert




Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 04 czerwiec 2018 - 07:45:28
Komentarze: 0

Liga młodzików, żaków i skrzatów



Liga młodzików, żaków i skrzatów


Wyniki naszych drużyn


W ostatnich dniach swoje mecze rozgrywały nasze drużyny młodzików starszych, młodszych, żaków oraz skrzatów. Drużyna młodzików starszych pokonała na wyjeździe Zaporę Wapienica 3:1. Na listę strzelców dwukrotnie wpisał się Szymon Janeczko, a jedno trafienie dołożył Gabriel Stasica.

Z kolei ekipa młodzików młodszych musiała uznać wyższość zespołu z Bestwiny, przegrywając 1:6. Również swój mecz rozgrywała drużyna żaków, która przegrała w Bestwince 2:6. Natomiast świetnie spisała się nasza drużyna skrzatów, która pokonała Sokół Zabrzeg 8:2! Bramki dla Kaniowa zdobyli: Oskar Droździk - 5, Paweł Hohoł-2 oraz Bartosz Mitko.
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
czwartek 31 maj 2018 - 07:44:08
Komentarze: 0

Licha Zapora

Robert Zaporołamacz


LKS Przełom Kaniów - LKS Zapora Wapienica 7:1 (3:1)


Po nieoczekiwanie dość trudnym, acz wygranym spotkaniu w Międzyrzeczu, do meczu z Zaporą Wapienica podopieczni trenera Wiesława Kucharskiego podeszli prawdopodobnie nieco ostrożniej, jednak passa trzech wygranych potyczek we wszystkich meczach pod wodzą nowego szkoleniowca sprawiała, że i goście powinni obdarzyć Przełom sporym respektem.

Początkowe minuty pierwszej połowy nie zapowiadały wyniku, jakim zakończy się mecz. Goście rozpoczęli bardzo agresywnie, ale pierwsze słowo należało do kaniowian, kiedy to w siódmej minucie spotkania po rzucie rożnym głową piłkę do bramki Diego Sancheza Mediny skierował niezawodny Robert Jurczyga. Rywale Przełomu nie zamierzali jednak odpuszczać, a swoją szansę wykorzystali po 25 minutach gry, kiedy to po błędzie naszej obrony Wojciechowi Jonkiszowi nie dał szans Rafał Pezda. Remis utrzymał się przez 9 minut, kiedy to Piotr Bąk zacentrował z połowy boiska z rzutu wolnego na głowę Szymona Kóski, który pewnym strzałem przywrócił prowadzenie swojej drużynie. W 42 minucie Robert Jurczyga podjął doskonałą decyzję, która zaowocowała bramką, będącą niewątpliwie ozdobą tego meczu. Otóż z miejsca, z którego poprzednio Bąk zaliczył asystę, czyli około 40 metrów od bramki Diego Mediny, zdecydował się na strzał, który nie dość, że był precyzyjny, to lądując w okienku bramki nie dał szans hiszpańskiemu golkiperowi i na przerwę Przełom zszedł z prowadzeniem 3:1.

W 60 minucie ponownie dał znać o sobie Jurczyga, do końca idąc za akcją, a jego trzeci gol w tym spotkaniu zapewnił mu hat-tricka. Kaniowianie uznali, że jak idzie, to trzeba korzystać i nie ma się co zatrzymywać. Ani myślał zatrzymywać się w 65 minucie Wojciech Kubies, który zdecydował się na odważny rajd po lewym skrzydle przez całe boisko i wymieniając piłkę z dwoma kolegami zakończył akcję bramką. Za to po dwóch minutach na listę strzelców wpisał się wpuszczony kilka chwil wcześniej na boisko Dominik Domka. Wynik ustalił w 79 minucie Robert Jurczyga, no bo któż by inny. W doskonały sposób, będąc sam na sam z Hiszpanem, rozpędzony puścił piłkę obok niego, obiegł i mając przed sobą pustą bramkę zdobył... tak, siódmego gola dla Przełomu Kaniów, a czwartego swojego w tym meczu. Wtedy wszyscy uznali, że wystarczy, Kapela opuścił boisko w akompaniamencie oklasków, a jego koledzy przez kolejne 10 minut utrzymali doskonały wynik. Warto również wspomnieć, że cały czas czujny był nasz bramkarz, Wojciech Jonkisz, który w meczu dwukrotnie popisał się doskonałymi interwencjami.

Po tym spotkaniu Przełom obronił czwartą pozycję, jednak na plecach dalej czuć oddech naszych dwóch najbliższych wyjazdowych rywali - piątej obecnie Soły Kobiernice i szóstego Sokoła Hecznarowice. Z tym drugim mecz odbędzie się w najbliższą sobotę 2 czerwca o godzinie 16:00, na stadionie w Hecznarowicach. Zapraszam wszystkich kibiców Kaniowa, o ile uda Wam się ten stadion znaleźć. Ciekawostką tej kolejki jest, że osiem bramek w Kaniowie to dopiero trzeci wynik, jeśli chodzi o liczbę goli w meczu. W Mazańcowicach Soła Kobiernice wygrała 13:0, a Pionier Pisarzowice zaaplikował dziewięć goli Beskidowi Godziszka.


Skład Przełomu:

12. Wojciech Jonkisz
3. Sławomir Głombek
4. Piotr Bąk
10. Marek Faruga
14. Wojciech Kubies
6. Kornel Ryszka
(59' 13. Dominik Domka )
2. Szymon Kóska
18. Szymon Dunat
(35' 9. Krzysztof Jarosz)
16. Sebastian Niemczyk
(46' 5. Michał Kóska)
20. Patryk Nazim
(46' 8. Mateusz Grygierzec)
11. Robert Jurczyga
(80' 15. Krzysztof Bucki)



Widzów: 130
Skład sędziowski:
Sędzia główny: Damian Orłowski
Sędziowie asystenci: Sebastian Przewoźnik, Łukasz Wojsław
Relacjonował: Kamil Kołodziejczyk


Zdjęcia z meczu autorstwa Pana Jerzego Zużałka ---> [link]


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Ervin
niedziela 27 maj 2018 - 17:16:39
Komentarze: 0

Międzyrzecze w 10 gra lepiej

Gdy strzela Kapela - zwycięska niedziela


KS Międzyrzecze - LKS Przełom Kaniów 1:2 (0:2)


Po dwóch zaskakujących zwycięstwach z wiceliderem i liderem bielskiej A-klasy, w trzecim meczu pod wodzą trenera Wiesława Kucharskiego zawodnicy Przełomu Kaniów przystąpili do spotkania w Międzyrzeczu z miejscowym Klubem Sportowym. Drużyna notowana trzy pozycje niżej wydawała się łatwiejszym rywalem, niż faworyzowane w poprzednich kolejkach Pionier Pisarzowice i druga drużyna Rekordu Bielsko-Biała. Czy tak było? No właśnie nie do końca.

Od początku spotkania to Przełom rzucił się do ataku, a ich akcje były ripostowane co pięć-siedem minut przez gospodarzy. Świetną okazję w 20 minucie spotkania miał Szymon Dunat, ale po jego strzale piłka trafiła w poprzeczkę. Ale za to sześć minut później do końca za akcją poszedł Robert Jurczyga i wykorzystując błąd kapitana z Międzyrzecza posłał piłkę między słupki. Przez kolejne 15 minut to znowu kaniowianie mieli więcej ataków na bramkę Mateusza Szarka, a gospodarze odpowiedzieli kolejnymi dwiema skromnymi kontrami. W 40 minucie miała miejsce jedna z decyzji, która doprowadzała do coraz to większej agresji słownej w kierunku dobrze nam znanego z ostatniej kolejki pana arbitra Marcina Szymańskiego. Podyktował on dość wątpliwy rzut karny na Robercie Jurczydze, a sam poszkodowany chwilę później zamienił ten stały fragment gry na bramkę, dzięki czemu Przełom Kaniów na przerwę schodził z dwubramkowym prowadzeniem.


Tak się szkoli przyszłe pokolenia zawodników

Początek drugiej połowy to kolejny niechlubny popis pana sędziego w stronę gospodarzy, w zasadzie przez całą drugą połowę podejmował dość niekorzystne dla nich decyzje, jak choćby szybkie ukaranie dwiema żółtymi kartkami (58 i 59 minuta) Szymona Trybały, który drugą zarobił za wypowiedzenie swoich opinii o pracy głównego arbitra. A o tym fachu pojęcie on akurat jakieś ma, bo w zeszłych sezonach biegał po A-klasowych boiskach z gwizdkiem/chorągiewką. Życia nie ułatwiali panu sędziemu głównemu również kibice, często dobitnie komentujący jego decyzje (Kaniowa - "brawo!", Międzyrzecza - "*******!"). Może pan Szymański ma taki styl sędziowania, że lekko mówiąc zbytnio gospodarzy nie faworyzuje, co pokazał również w zeszłą niedzielę w Kaniowie. Dobrym pomysłem byłby teraz powrót do wydarzeń stricte sportowych. Otóż po odesłaniu jednego z kolegów do szatni, KS Międzyrzecze jakby nagle złapało wiatr w żagle i chciało, podobnie, jak Przełom przed tygodniem, udowodnić panu sędziemu, że tak lekko z nimi nie będzie. Już po pięciu minutach od gry w osłabieniu Szymon Rzeźniczak sprytnym strzałem obok słupka umieścił piłkę w bramce Krzysztofa Buckiego. Gospodarze przeważali już do końca meczu i tylko dzięki dobrym interwencjom naszego bloku defensywnego nie strzelili kolejnej bramki, co patrząc na ich postawę i dość niefrasobliwą grę kaniowian, pewnie byłoby kwestią czasu. Na szczęście pan Szymański zakończył mecz po 94 minutach gry, gdy to Kaniów był na prowadzeniu i mógł udać się do sędziowskiej szatni, wsłuchując się w różnego rodzaju opinie i pytania gospodarzy, czemu gwizdał tak, a nie inaczej, w to ładne, niedzielne popołudnie.

O dziwo mecz, który spośród trzech prowadzonych przez trenera Kucharskiego wydawałby się najłatwiejszy, sprawił naszym graczom najwięcej problemów. Najważniejsze są kolejne trzy punkty dopisane do dorobku, które po zsumowaniu dały Przełomowi Kaniów awans na czwarte miejsce w tym sezonie bielskiej A-klasy. Wyżej już się raczej nie da, bo trzeci Pionier ma nad naszym LKS-em piętnaście punktów przewagi, ale utrzymanie miejsca tuż za podium na koniec rozgrywek będzie dobrym wynikiem. Jak o to zadbać? A choćby wygrać następny mecz na kaniowskim stadionie, który rozegrany zostanie w niedzielę 27 maja o godzinie 16:00, a rywalem będzie też czwarta drużyna w tabeli - tyle, że od końca - Zapora Wapienica.


Skład Przełomu:

1. Krzysztof Bucki
3. Sławomir Głombek
6. Kornel Ryszka
17. Wojciech Czulak
5. Michał Kóska
2. Szymon Kóska
10. Marek Faruga
9. Krzysztof Jarosz
(89' 4. Marcin Stryczek)
7. Kamil Góra
(65' 16. Sebastian Niemczyk)
18. Szymon Dunat
(68' 8. Mateusz Grygierzec)
11. Robert Jurczyga



Widzów: 80
Skład sędziowski:
Sędzia główny: Marcin Szymański
Sędziowie asystenci: Dawid Stasica, Wacław Bąk
Relacjonował: Kamil Kołodziejczyk



Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Ervin
niedziela 20 maj 2018 - 17:32:39
Komentarze: 0

Żaki Przełomu lepsze od Dankowic


Żaki Przełomu lepsze od Dankowic



Pasjonat Dankowice - Przełom Kaniów 5:6


We wtorkowym spotkaniu, rozegranym w Dankowicach w ramach Ligi Żaków, drużyna Przełomu niespodziewanie pokonała swoich rówieśników z Pasjonata 5:6. Gratulujemy!!!
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
czwartek 17 maj 2018 - 07:43:43
Komentarze: 0

Idź do strony       >>  
Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->




Gmina Bestwina

PG Silesia

Adamtrans

Auto-Mar

Autoserwis Staszczyk

Cyroń


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy starsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy młodsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i skrzaty
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta


Na jakiej pozycji zakończy sezon drużyna seniorów?



1-3

4

5

6

7 i niżej



Autor Wieczny
Głosy: 27
Poprzednie ankiety


Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.

FaN92
27 sie : 11:27
Widzę że jednak da się dojść do jakiegoś porozumienia. Mogę zaproponować inne rozwiązanie tej sytuacji. Skoro nasz klub ma swój profil na facebooku można zrobić takie głosowanie na facebooku i na stronie. Niech każdy kto chce, prześlę swoją propozycje bezpośrednio na facebookowy profil Przełomu lub do admina strony w wiadomości prywatnej a potem administrator stworzy ankietę na obu portalach. Przykładowo liczyć się będzie 5 pierwszych utworów. Chyba że zainteresowanie będzie duże to na przykład 10. Możną o tym napisać na stronie w oficjalnym ogłoszeniu i na facebooku. Myślę że takie coś może wypalić. Jeżeli nie będzie żadnych propozycji niech klub coś wybierze i ogłosi ankietę.

Wieczny
27 sie : 11:10
Jeszcze co do piosenki - wybierz ze 4 utwory i myślę, że możemy zrobić np. sondę na ten temat i wtedy będzie to oficjalna piosenka przed meczem, nie widzę problemu. Tylko zamiast krytykować, trzeba się tym zająć.

Wieczny
27 sie : 11:03
Ja Cię odstawiam z kwitkiem? Jeszcze raz zapraszam do działalności w klubie. Który klub w A klasie ma swoją piosenkę albo nagrody w przerwie meczu? Każda uwaga jest cenna, ale idąc Twoim tokiem myślenia, wszystkie kluby w A klasie muszą zlikwidować strony internetowe, bo nasza była pierwsza. Ale tak jak mówię, przyjdź i zacznij wdrażac swoje pomysły. Może dzięki Tobie cała trybuna będzie pełna. Pozdrawiam.

FaN92
27 sie : 08:23
No i tak właśnie kończy się jakakolwiek dyskusja. Dziwne jest tylko to że osoby, kibiców którzy mają jakieś obiekcje albo propozycje odstawia się z kwitkiem i dalej robi się po Swojemu. Moim zdaniem po prostu każdy albo większość klubów ma swoje piosenki, hymny, melodie - indywidualne i między innymi po tym się ich rozpoznaje. TSP to górale więc mają melodie z janosika. My chyba góralami nie jesteśmy to po co kopiować ? Nie widzę konieczności przychodzenia na zebranie bo skoro klub/zarząd sam zdecydował się wybrać Janosika tak jak TSP to na pewno wymyśli coś alternatywnego z czego kibice będą zadowoleni.



Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.2007 sek., 0.0596 z tego dla zapytań.