Klub
Struktura organizacyjna
Zarząd
Stadion
Kontakt
Puchary
Historia
Bilety


VII Święto Sportu w KaniowieZdjęcia z VII Święta Sportu:

autor: Marcin Kowolik ---> [link]

autor: Sławomir Lewczak ---> [link].

Nasze zespoły piłkarskie

Kadra
Wyniki
Terminarz
Strzelcy
Galeria
Transfery
Sparingi

Lp
M
P
Br
1
LKS Wilamowiczanka
5
13
15-7
2
LKS Pionier Pisarzowice
5
12
12-5
3
LKS Zapora Wapienica
5
10
12-8
4
GLKS Wilkowice
5
10
7-3
5
KS Międzyrzecze
5
9
11-7
6
UKS Rotuz Bronów
5
8
9-5
7
LKS Przełom Kaniów
5
7
10-8
8
GLKS Sokół Buczkowice
5
7
9-13
9
KS Bystra
5
4
13-20
10
KS Soła Kobiernice
5
3
5-10
11
LKS Żar Międzybrodzie
5
3
5-13
12
LKS Sokół Hecznarowice
5
0
5-12
Kadra
Wyniki

-


Kadra
-
Kadra
-

Kadra
-Sekcje klubu


Witaj
Login:

Hasło:


Zapamiętaj mnie

[ ]
[ ]

Online
Gości: 4
Użytkowników: 0
Na tej stronie: 2
Użytkowników: 3602, Najnowszy: CASTROL73

Kolejny grad goli - tym razem remis


Z nieba do piekła, z piekła do nieba


Przełom Kaniów - Zapora Wapienica 4:4 (2:2)
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
niedziela 22 wrzesień 2019 - 19:40:09
Komentarze: 0

Taaaaak MAMY TO! Tablica świetlna na stadionie LKS Przełom Kaniów!Mamy to! Zakończono prace montażowe tablicy świetlnej


Pierwsza w historii klubu, pierwsza w A klasie i nieliczna w całym regionie - tablica świetlna została zainstalowana na stadionie LKS Przełom Kaniów! Tablica została zakupiona z okazji obchodzenia w tym roku 70-lecia naszego klubu.

A stało się to dzięki pomocy wielu osób i firm. Dlatego serdecznie dziękujemy:
- PG Silesia i Business Partners Club za środki przekazane na zakup tablicy (rozmowy prowadzili Prezes Grzegorz Wieczorek i Sekretarz Mirosław Kołodziejczyk)
- Firmom Trans-fox Marek Lis i Auto Transport S.C. Zygmunt Piekiełko Andrzej Piekiełko
- Panom Mirosławowi Kołodziejczyk (przygotowanie konstrukcji), Jerzemu Sysło, Antoniemu Wojsław, Andrzejowi Piekiełko, Ryszardowi Kowalik, Andrzejowi Furczyk, Tadeuszowi Kapias, a także członkom Klubu Kibica i zawodnikom drużyny oldbojów za prace montażowe

Bardzo dziękujemy i cieszymy się, że w roku jubileuszowym, tak jak zakładaliśmy wcześniej, tablica świetlna na naszym stadionie stała się faktem! A już w niedzielę, podczas meczu seniorów z Wapienicą, premierowe wyświetlanie wynikuWyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
sobota 21 wrzesień 2019 - 10:44:03
Komentarze: 0

Grad goli i zwycięstwo Przełomu

Festiwal strzelecki zakończony zwycięstwem


Przełom Kaniów - KS Bystra 6:4 (5:2)


Cztery do czterech - tak przed meczem z Bystrą wyglądała sytuacja punktowa obu zespołów. Chociaż pierwsze 4 minuty spotkania na to nie wskazywały, po ostatnim gwizdku sędziego to nasza drużyna dopisała kolejne trzy punkty do ligowej tabeli. Bramki w tym spotkaniu zdobyli dla kaniowskiej ekipy: Mateusz Grygierzec -2 oraz Piotr Bąk (z karnego), Marek Faruga, Szymon Dunat, Przemysław Szczypka - po 1.

Po wspomnianych pierwszych czterech minutach spotkania, kiedy jeszcze kibice na dobre nie zasiedli na trybunach bądź ławkach naszego stadionu, było już 0:2 dla gości. Bystra rozpoczęła ten mecz z dużym animuszem, a ich dwie szybkie akcje zakończyły się golami. Nie minęło jeszcze 60 kolejnych sekund, a gospodarze odpowiedzieli kontaktowym trafieniem. Po pierwszym kwadransie gry było już 2:2, a nasza drużyna nie zamierzała się tym zadowalać. Grając szybko, składnie i przede wszystkim skutecznie - do szatni schodziliśmy z wynikiem 5:2.

Początek drugiej połowy to niemalże kopia z pierwszej części gry, z tym, że goście strzelili dwie bramki nie w cztery, ale w około 10 pierwszych minut. Goście nie poprzestawali w atakach, na szczęście jedna z kontr wyprowadzonych przez Przełom zakończyła się - jak się później okazało - ostatnią bramką, jaka padła w niedzielnym spotkaniu. Wynik mógł być jeszcze bardziej korzystny dla naszego zespołu, ale najważniejsze, że mecz był dla nas zwycięski.

Dziękujemy drużynie za postawę w tym spotkaniu i gratulujemy dopisania do ligowej tabeli kolejnych trzech punktów. Cieszy nas również fakt, że po raz kolejny trener Wiesław Kucharski mógł skorzystać z pełnej, 18-osobowej kadry, przeprowadzając limit siedmiu zmian w meczu. A już w najbliższą niedzielę, również na naszym stadionie, zmierzymy się z bardzo dobrze spisującą się w tym sezonie Zaporą Wapienica. Spotkanie rozpocznie się o godzinie 15:00 (w pierwotnej wersji terminarza była podana godzina 16). Serdecznie zapraszamy do przyjścia na nasz stadion i wsparcie zawodników Kaniowa głośnym dopingiem!

Skład Przełomu:
Owczarz Kamil
Ćwiek Dawid
Czulak Wojciech (46' Kucharczyk Kamil)
Bąk Piotr
Kubies Wojciech
Kóska Szymon (35' Kłoda Błażej)
Grygierzec Mateusz (75' Woźniak Damian)
Jarosz Krzysztof (60' Szczypka Przemysław)
Faruga Marek (65' Niemczyk Sebastian)
Dunat Szymon (46' Kimla Kamil)
Ciućka Patryk (60' Jurczyga Robert)

------
W drużynie Kaniowa pierwszy raz przed własną publicznością zadebiutował nasz nowy zawodnik 20-letni Damian Woźniak, który zasilił kadrę Przełomu jako wolny zawodnik.


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
środa 18 wrzesień 2019 - 20:37:16
Komentarze: 0

Porażki młodzików i trampkarzy


Porażki młodzików i trampkarzy


W miniony weekend nasze drużyny młodzików oraz trampkarzy tym razem musiały uznać wyższość swoich przeciwników. Zespół młodzików uległ na wyjeździe UKS AP Champions Bielsko-Biała 7:3, z kolei drużyna trampkarzy przegrała na własnym boisku z Bestwinką 1:4.
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 17 wrzesień 2019 - 22:26:00
Komentarze: 0

Wyjątkowy gość na Zebraniu Zarządu. Klub pozyskał środki z Ministerstwa Sportu i TurystykiŚrodki z "Programu Klub" trafiły do Przełomu


Na czwartkowym Zebraniu Zarządu gościliśmy Senatora RP Pana Andrzeja Kamińskiego. Okazja była wyjątkowa, bowiem dzięki zaangażowaniu oraz przygotowaniu wniosku przez Prezesa Klubu Grzegorza Wieczorka, pomocy ze strony Urzędu Gminy Bestwina oraz wsparciu Senatora Kamińskiego nasz klub pozyskał 10.000 zł z "Programu Klub" Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Środki zostaną przeznaczone zgodnie z programowymi warunkami, a więc na wynagrodzenia dla trenerów oraz zakup sprzętu sportowego.
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
piątek 13 wrzesień 2019 - 11:55:09
Komentarze: 0

Bardzo dobre występy młodzików i żaków


Zwycięstwa młodzików i żaków Przełomu


Świetny początek zmagań ligowych zanotowały nasze zespoły żaków oraz młodzików. Drużyna młodzików w pierwszym meczu IV ligi okręgowej młodzików pokonała Strefę Football Bronów 4:1. Z kolei w pierwszym turnieju żaków (liga składa się z trzech turniejów) drużyna Kaniowa pokonała Pionier Pisarzowice 2:1 oraz Orła Kozy 3:1.

Wielkie brawa dla naszych zespołów!
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 10 wrzesień 2019 - 19:42:38
Komentarze: 0

Przełom uczcił ofiary nazistowskiej przemocy
W niedzielę 1 września obchodziliśmy 80-tą rocznicę wybuchu II Wojny Światowej. LKS Przełom Kaniów razem z drużyną seniorów oraz OSP Kaniów uczcił minutą ciszy ofiary nazistowskiej przemocy
Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
poniedziałek 02 wrzesień 2019 - 15:55:47
Komentarze: 0

Tak blisko, a tak daleko

Powtórka z rozrywki


LKS Przełom Kaniów - KS Międzyrzecze 1:2 (0:0)


Pierwszy dzień września w tym roku został zarezerwowany głównie na jedno wydarzenie. Zazwyczaj ten dzień jest przeklinany (ale tak lekko i przyzwoicie) przez uczniów, bo oznacza on koniec wakacji i początek kolejnych 10 miesięcy ciężkiej i siermiężnej pracy, jaką jest nauka i chodzenie do szkoły, a przy młodzieńczej nieświadomości, że nic ich gorszego w życiu nie czeka, drugie wydarzenie odchodzi jakby na boczny plan. Z racji, że wrzesień zaczynamy w tym roku w niedzielę i to dopiero w poniedziałek z domów wybiegną przedstawiciele młodego pokolenia w strojach galowych, prym jako główne wydarzenie 1. września 2019 roku wiedzie osiemdziesiąta rocznica wybuchu Drugiej Wojny Światowej. Wydarzenie to zostało upamiętnione na obiekcie klubu, który założony został ledwie dziesięć lat później – naszego LKS Przełom Kaniów. Gdy zawodnicy gospodarzy oraz gości – KS Międzyrzecze wyszli na boisko, po rozlosowaniu stron ustawili się ładnie na krawędziach okręgu środkowego i chwilą ciszy, przy akompaniamencie syreny strażackiej, uczcili pamięć ofiar tego przykrego i niestety długiego wydarzenia. Chwilkę później, po odczytaniu składów drużyn przez spikerów, rozpoczęła się pierwsza połowa meczu trzeciej kolejki bielskiej A-klasy sezonu 2019/2020 pomiędzy czwartą (Przełom) i szóstą (KSM) drużyną w tabeli.

Obie drużyny prezentują podobny styl gry (czyli taki, przeciw któremu za dobrze się nie gra) i było to widać od samego początku. Pierwszą świetną okazję mieli gracze Międzyrzecza i miało to miejsce w 10 minucie spotkania – naprzeciw Kamila Owczarza wybiegł Jakub Denys i wspaniała, intuicyjna interwencja bramkarza Przełomu po strzale przeciwnika sprawiła, że wynik meczu nie został otwarty. Przełom nie pozostał dłużny i siedem minut później na kąśliwy strzał zdecydował się wysforowywany ostatnio do przodu kapitan Przełomu Kornel Ryszka, jednak na miejscu pewnie stał Ireneusz Szpałek, który łapiąc piłkę w ręce od razu rozpoczął akcję swoich kolegów, którzy rękami grać nie mogą. W minucie 34, czyli około 240 sekund po pierwszej wodnej przerwie na uzupełnienie płynów i chwilowy odpoczynek, piłka ostro została zagrana w pole karne gospodarzy, po czym trafiła w… daszek czapki Kamila Owczarza, grającego pod słońce, i leciała już w stronę pustej bramki, jednak czapeczka troszkę naruszyła jej ruch kolizyjny, dzięki czemu znajdujący się w pobliżu Wojciech Czulak przerwał jej szanse na znalezienie się w siatce. Kolejna świetna interwencja miała miejsce kilka minut później po drugiej stronie boiska, kiedy po płaskim dośrodkowaniu Przemysława Szczypki już gotowy na dołożenie nogi i umieszczenie piłki w pustej bramce był Kornel Ryszka, jednak zapędy kaniowskiego kapitana zniweczył jego odpowiednik w drużynie międzyrzeczan – Paweł Wydra, przecinając ruch piłki i wybijając ją na aut. Grę defensywną obu drużyn w pierwszej połowie można określić jako fantastyczną, szczególnie mając na uwadze wiele kwiatków, jakie widujemy często na A-klasowych boiskach. W związku z tym pierwsza połowa zakończyła się bezbramkowym remisem.

Po tradycyjnym rozlosowaniu nagród i wysłuchaniu kilku piosenek, można było wrócić do spotkania. Sędzia główny pan Paweł Dziopak upewniwszy się, że wszystko gra jak należy, łącznie z zawodnikami, rozpoczął drugą połowę meczu. W niej również mieliśmy podobny przebieg wydarzeń, jak w pierwszej odsłonie, dodatkowo okraszone kilkoma zmianami zawodników, jednak wydarzenia te to nic, w porównaniu z tym, co stało się w ostatnich czterech minutach meczu. Wprowadzony na pół godziny przed końcem za dotychczasowego kapitana Przełomu Robert Jurczyga w 86 minucie ruszył z okolic okręgu środkowego otrzymawszy świetne prostopadłe podanie z linii pomocy. Kiedy znajdował się już naprzeciw Ireneusza Szpałka, zdecydował się na przelobowanie bramkarza gości - ten jednak okazał się czujny na tyle, że końcówkami palców dosięgnął piłkę, jednak równie czujny okazał się nasz napastnik, sprytnie się zastawiając, i pięknie, znajdując się tyłem do bramki, zagraniem przewrotką umieścił piłkę w siatce. "Cztery minuty do końca, mamy zwycięstwo!", zdawali się pewnie myśleć wszyscy kaniowscy kibice, a zwłaszcza chyba zawodnicy gospodarzy. Na pewno o przegranej nie myśleli goście, bo od razu ruszyli odrabiać straty. Niecałe dwie minuty trwało prowadzenie Przełomu, bo w 88 minucie los całego Międzyrzecza wziął na swoje barki Przemysław Szczyrbowski, wprowadzony na boisko pięć minut po zdobywcy bramki dla kaniowian. Mknąc lewym skrzydłem zdecydował się na strzał po długim rogu, który okazał się na tyle precyzyjny, że na wyimaginowaną tablicę wyników znów wkradł się remis. "Punkt też nie jest zły, szczególnie jak się patrzy na cały przebieg spotkania", zdawali się pewnie myśleć wszyscy kaniowscy kibice, a zwłaszcza chyba zawodnicy gospodarzy. O dziwo o remisie nie myśleli goście, bo nadal ciągle znajdowali się na połowie zdezorientowanych graczy Przełomu. Niepotrzebny faul w 90 minucie spotkania, nerwowość w końcówce i znowu ten Przemysław Szczyrbowski przy stojącej tym razem piłce, nie zwiastowały niczego optymistycznego. I tak, kopnął on piłkę, a ta najpierw ominęła czteroosobowy mur, później kilku zawodników w polu karnym, a na końcu prześlizgnęła się przez ręce Kamila Owczarza i nic, nic już nie dało się z tym zrobić. Bardzo dobrze sędziujący w tym spotkaniu Paweł Dziopak oznajmił gwizdkiem zwycięstwo gości i wraz ze swoimi równie bardzo dobrze wywiązującymi się ze swojej roli asystentami liniowymi Adamem Draczyńskim i Aleksandrem Frejowskim udał się do pokoju sędziów, a zawodnicy obu drużyn - w różnych humorach - do szatni.

Najsmutniejsze w tym meczu było to, że po niecałych trzech miesiącach, kiedy ostatni raz gościliśmy zespół z Międzyrzecza, dajemy się ograć dokładnie w ten sam sposób. Najpierw prowadzenie, potem wyrównanie i przegrana w doliczonym czasie gry, tyle, że w tym meczu wszystko zdarzyło się niesamowicie szybko. Przegrana ta musi posłużyć za swego rodzaju przykład tego, że warto czasem wyciągać wnioski z tych mniej udanych meczów, głównie dlatego, żeby nie zdarzyła się sytuacja taka, jak właśnie w tym meczu trzeciej kolejki sezonu 2019/2020. I jeszcze w kilku innych z przeszłości. Wydaje się z przebiegu meczu, że jakby ta pierwsza bramka dla Przełomu nie padła, to obie drużyny podzieliłyby się punktami i nie straciły żadnego gola. A tak, obie drużyny zamieniły się miejscami w tabeli - KSM jest czwarty, a Przełom szósty. W przyszłą sobotę wyjazd do beniaminka, lidera i zwycięzcy wszystkich trzech meczów - LKS Wilamowiczanki. Mecz ten na stadionie w Wilamowicach o godzinie 16:00. Taka mała prośba do obecnego lidera klasyfikacji strzelców bielskiej A-klasy, który jeszcze w zeszłym sezonie biegał z numerem 13. na koszulce z logiem Przełomu na sercu, a obecnie obficie strzela dla pewnego beniaminka - jeśli to czytasz, bądź łaskawy dla swoich kolegów w sobotęSkład Przełomu:

1. Kamil Owczarz
18. Dawid Ćwiek
10. Marek Faruga
(83' 13. Wojciech Janeczko)
17. Wojciech Czulak
3. Sławomir Głombek
8. Mateusz Grygierzec
(46' 4. Dariusz Siwek )
9. Przemysław Szczypka
15. Patryk Nazim
(46' 2. Kamil Kucharczyk)
14. Wojciech Kubies
7. Patryk Ciućka
(68' 16. Kamil Kimla)
6. Kornel Ryszka
(60' 11. Robert Jurczyga 86')

Widzów: 85
Skład sędziowski:
Sędzia główny: Paweł Dziopak
Sędziowie asystenci: Adam Draczyński, Aleksander Frejowski
Relacjonował: Kamil Kołodziejczyk


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Ervin
niedziela 01 wrzesień 2019 - 21:25:23
Komentarze: 0

Okienko transferowe zamknięte. Do drużyny seniorów dołączył kolejny nowy zawodnik

Do drużyny seniorów dołączył kolejny nowy zawodnik. Barwy Przełomu reprezentował będzie 19-letni Kamil Kucharczyk, który został wypożyczony do 30 czerwca 2020 roku z LKS Bestwina. Kamilowi życzymy udanych występów w kaniowskiej drużynie!Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
sobota 31 sierpień 2019 - 10:00:03
Komentarze: 0

Pierwszy wyjazd, pierwsze zwycięstwo

Kapitańska moc


Żar Międzybrodzie - Przełom Kaniów 0:2 (0:2)


Po dobrym meczu z Bronowem, w drugiej kolejce kaniowska drużyna seniorów zmierzyła się w Międzybrodziu z miejscowym Żarem. W pierwszym spotkaniu gospodarze niedzielnego spotkania wysoko ulegli Wilamowiczance, jednak nie było sensu spoglądać na ligową tabelę, która jak zawsze ukształtuje się co najmniej po pięciu kolejkach. Wcześniej mecze w Międzybrodziu kończyły się dla nas bardzo różnie.

Już od pierwszych minut można było zaobserwować, że zarówno zespół gospodarzy, jak i nasza drużyna przystąpiły do tej rywalizacji bardzo zmobilizowane. Gra toczyła się głównie w środkowej strefie boiska, a arbiter często przerywał mecz ze względu na liczne przewinienia zawodników obu drużyn. Z boku dało się słyszeć popularne piłkarskie powiedzenie, że kto pierwszy w tym meczu strzeli bramkę - ten wygra. Powiedzenie okazało się szczęśliwe dla naszego zespołu, ponieważ w 28 minucie za sprawą kapitana Przełomu Kornela Ryszki objęliśmy prowadzenie. Niestety w tej akcji strzelec bramki doznał kontuzji, na boisku zastąpił go Marek Faruga, a opaskę kapitańską przejął Wojciech Kubies. Siedem minut później strzeliliśmy drugą i jak się potem okazało ostatnią bramkę w tym spotkaniu, a strzelcem został.... kapitan Kaniowa Wojciech Kubies. Warto odnotować w tej akcji fantastyczne podanie z własnej połowy w pole karne gości i celne uderzenie z główki.

W drugiej części spotkania każda z drużyn mogła jeszcze zdobyć bramki, jednak bardzo dobre spotkanie zanotowali bramkarze obu ekip. W tym meczu arbiter aż siedmiokrotnie wyjmował żółte kartki, co także pokazuje, jak zacięta była niedzielna rywalizacja.

Cztery punkty po dwóch kolejkach, zaangażowanie na meczach, wzorowa frekwencja na treningach i bardzo dobra atmosfera w szatni pozwala nam optymistycznie patrzeć w przyszłość. W najbliższą niedzielę podopieczni trenera Wiesława Kucharskiego podejmować będą zespół z Międzyrzecza, który na swoim koncie zgromadził 3 punkty. Zapowiada się ciekawe spotkanie, na które już teraz Państwa serdecznie zapraszamy!

Żar Międzybrodzie - LKS Przełom Kaniów 0:2 (0:2)

Strzelcy bramek:
Kornel Ryszka
Wojciech Kubies

Skład Przełomu:
Jarosz Krzysztof
Niemczyk Sebastian
Czulak Wojciech
Bąk Piotr (73' Siwek Dariusz)
Ćwiek Dawid
Grygierzec Mateusz (64' Janeczko Wojciech)
Dunat Szymon
Kłoda Błażej (60' Nazim Patryk)
Kubies Wojciech
Zdeb Łukasz
Ryszka Kornel (33' Faruga Marek)


Wyślij emaila do znajomego Szybkie drukowanie
Wieczny
wtorek 27 sierpień 2019 - 08:32:28
Komentarze: 0

Idź do strony       >>  
Data/Czas
 

Witryna
Prowadzący
Informacje
Licznik

Wejścia unikalne--->
Wszystkie wejścia--->
Teraz online --->
Gmina Bestwina

PG Silesia

BPC

Auto-Mar

Autoserwis Staszczyk

Cyroń


Nasze zespoły

Seniorzy
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Trampkarze
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Młodzicy młodsi
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Żaki i skrzaty
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Oldboje
(kliknij w obrazek, aby powiększyć)


Ankieta

Czat
Musisz być zalogowany, aby wystawiać komentarze na tej stronie. Proszę się zalgować lub jeśli nie masz jeszcze konta zarejestruj się


Wieczny
11 wrz : 09:48
Witam, dłuższe relacje pisze zawsze Kamil Kołodziejczyk i nie jest to ustosunkowane od wyniku meczu (w tym sezonie długa relacja po przegranym meczu z MRKS i remisie z Międzybrodziem). Ja z racji wielu innych obowiązków często nie mam na to czasu, żeby pisać długie relacje, a Kamil nie jest obecny na wszystkich meczach.

FaN92
28 sie : 06:13
Chciałem zapytać, dlaczego gdy Kaniów wygrywa mecz relacja z widowiska jest taka szczegółowa i długa a gdy przegrywamy ma ona jedynie dwa, trzy zdania? Myślę, że nieobecni na meczu chętnie przeczytaliby nawet o porażce. Czekam na odpowiedź adminów.

Wieczny
19 wrz : 18:54
Z dużym zadowoleniem mogę poinformować, iż od niedawna strona zyskała kolejnych dwóch administratorów. Są nimi Ervin oraz Castrol73. Z tej racji dołożymy wszelkich starań, aby strona była aktualizowana na bieżąco!

Kermit
15 lut : 17:19
Prosze jeszcze raz o wstawienie grafiku sparingów

Wieczny
05 lut : 19:09
Nie ma problemu, teraz jestem trochę zajęty zebraniem w sobotę i strona znowu stoi w miejscu, ale po zebraniu na pewno nowy zarząd opublikuje wszystko jak trzeba

Kermit
04 lut : 09:11
Mam prośbe do pana prezesa zeby nabył od trenera jedynki plan sparingów wraz z godzinami i wrzucił go na strone z góry dziekuje

zxczxczxc
12 sie : 08:12
ja z uwagi na brak czasu też nie dam rady

Wieczny
11 sie : 16:27
Czy jest ktoś chętny?

Wieczny
09 sie : 10:49
Zapraszam osobę bądź osoby do współprowadzenia strony klubu. Z racji obowiązków wynikających z funkcji prezesa oraz codziennej pracy nie jestem w stanie na bieżąco o wszystkim informować... Liczę, że znajdą się osoby, które chcą pomóc w tej kwestii.

zxczxczxc
29 lip : 19:56
Są jakieś zdjęcia z meczu zarządu ze strażakami i turnieju dzikich drużyn ?

Wieczny
06 wrz : 08:16
Wiem, moje niedopatrzenie, miało być do czwartku. Ale i tak była przewaga głosów i oprórcz głosów w ankiecie większość zdecydowała. Fan92, mam nadzieję, że swoją aktywność na czacie zamienisz na aktywność w klubie, np w sobotę podczas meczu. Zachęcam do wywieszenia flagi i głośnego dopingu. Co do wyboru utworu - kończymy dyskusję. Tak, jak chciałeś, wybór został dokonany.

FaN92
06 wrz : 04:54
"głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie" dzisiaj jest piątek, ale głosowanie zakończone zostało wczoraj o 22.57 w czwartek ??????

Wieczny
05 wrz : 20:57
Kończymy głosowanie, wygrała piosenka Scotty - The Black Pearl, która zdobyła 22,73% głosów.

[link]

Wieczny
05 wrz : 16:16
Dokładnie.

serek91
05 wrz : 11:30
Trochę późno zauważyłem, ale można jeszcze to zaproponować.
Zresztą najważniejsza jest dobra gra, jak do tej pory, a nie piosenka

[link]

Wieczny
04 wrz : 21:11
Po co te nerwy, napisałem tylko, że jest słabe zainteresowanie. Teraz spośród typów na Facebooku (tych poważnych), głosujemy w ankiecie na stronie klubu do piątku włącznie.

FaN92
04 wrz : 15:58
Może ankieta jest za mało "rozreklamowana" poza tym z tego co widziałem było kilkanaście propozycji na facebooku ale szanowny administrator "wytypował" samodzielnie dwa utwory bo mamy słabe nagłośnienie i piosenki mają być bez słów. Szkoda że nie poinformował o tym fakcie zanim ludzie zaczęli wrzucać piosenki. Szkoda też że ankieta nie pojawiła się również na stronie skoro mamy taką zakłdkę, na pewno więcej ludzi by się o całej akcji dowiedziało. Rozumiem, że pisząc "Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą" szanowny administrator chce mi uzmysłowić że nikt nie chce zmiany i janosik jest zajebisty?? Ok, niech tak będzie.

Wieczny
04 wrz : 15:15
Jakoś nie ma dużego zainteresowania proponowaną zmianą... Jest kilka typów, ale głosów brak.

FaN92
02 wrz : 08:30
no tak

Wieczny
02 wrz : 08:03
Podczas wychodzenia jest TIGER, chodzi Ci o piosenke przed wyjściem zapewne

FaN92
01 wrz : 14:24
[link]

[link]
moje propozycje na piosenkę podczas wychodzenia drużyny na murawę, druga jest długa dlatego ja proponowałbym wyciąć fragment od 1:19 do 3:05.

Wieczny
27 sie : 16:45
Na Facebooku już można zgłaszać propozycje.

Wieczny
27 sie : 16:41
Zawsze można dojść do porozumienia. Ok, zainteresowanie powinno być duże, skoro mówileś, że wszyscy chcą zmienić. Jeśli zainteresowania nie będzie to zostanie tak jak jest.

FaN92
27 sie : 11:27
Widzę że jednak da się dojść do jakiegoś porozumienia. Mogę zaproponować inne rozwiązanie tej sytuacji. Skoro nasz klub ma swój profil na facebooku można zrobić takie głosowanie na facebooku i na stronie. Niech każdy kto chce, prześlę swoją propozycje bezpośrednio na facebookowy profil Przełomu lub do admina strony w wiadomości prywatnej a potem administrator stworzy ankietę na obu portalach. Przykładowo liczyć się będzie 5 pierwszych utworów. Chyba że zainteresowanie będzie duże to na przykład 10. Możną o tym napisać na stronie w oficjalnym ogłoszeniu i na facebooku. Myślę że takie coś może wypalić. Jeżeli nie będzie żadnych propozycji niech klub coś wybierze i ogłosi ankietę.

Wieczny
27 sie : 11:10
Jeszcze co do piosenki - wybierz ze 4 utwory i myślę, że możemy zrobić np. sondę na ten temat i wtedy będzie to oficjalna piosenka przed meczem, nie widzę problemu. Tylko zamiast krytykować, trzeba się tym zająć.Administratorzy przelom-kaniow.info nie ponoszą żadnej odpowiedzialności za treści i poglądy wyrażane i zamieszczane na stronach serwisu przez jego użytkowników oraz zastrzega sobie prawo do usuwania całości lub fragmentów tych treści bez podania przyczyny.

Layout by Wymiatacz®. Based on e107 website system.
Czas generowania: 0.4134 sek., 0.3142 z tego dla zapytań.